Pest control solutions

Kinetik Çevresağlığı Amb. Tar. Müh. Dan. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

Firmamız 2004 yılında İzmir’de Ziraat Yüksek mühendisi, Mühendis ve Veteriner hekimlerden oluşan hayvancılık ve entegre zararlı mücadelesi hakkında akademik bilgiye sahip uzman kadrolarla kurulmuştur. Ege bölgesinde İzmir, Aydın, Muğla ve Manisa ilerinde Uygulama, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri ile bölge genelinde KİNETİK güvencesiyle hizmet vermektedir. Şirketimiz bugün Bursa Merkezli olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Özellikle (Kritik kontrol noktalarında risk analizi) HACCP kapsamında haşere ve kemirgenlere karşı uyguladığımız yöntemlerin tamamen bilimsel olması ve sunduğumuz hizmet standartları ve raporlama sayesinde sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi sektörde ayrıcalıklı konumuna getirmiştir. Uygulamalarımızda kullanmakta olduğumuz kimyasal ve malzemeler, Dünya Sağlık örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Başlıca özellikleri, uygulamalarda koku yayarak rahatsız etmemeleri, duvar, metal veya ahşap zeminler üzerinde leke bırakmamaları ve uzun süre kalıcı olmalarıdır.

Firmamız HACCP konusunda danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra, sitemin kurulmasından işler hale geçmesinden sonra bütün prosedürlerde kusursuzluk ve kalite güvencesi prensibi ile çalışmaktadır.

Hayvan besleme ve besleme hastalıkları, hayvan ıslahı ve yetiştiriciliği alanlarında uzman bir kadroya sahip olan Kinetik Ziraat bölge hayvancılığına teknik ve modern uygulamalar konusunda kılavuz olmayı bir ilke olarak benimsemiştir.

Müşterilerimiz ve meraklılara faydalı olması dileklerimizle,

                                                            Kinetik ekibi adına;

                                                            Zir. Yük. Müh. İsa ALTUN